Bizim Hakkımızda

Samsun Nergiz Organizasyon bünyesinde 2007 yılında kurulan; başta Samsun olmak üzere Karadeniz bölgesin'de hizmet veren, Osmanlı konseptini yöresel motiflerle birleştirerek, değişen yaşam tarzlarına uygun her türlü organizasyon gecelerini organize eden; dinamik,işini severek ve sürekli geliştiren, alanında yüksek tecrübeye sahip kurumsal bir firmasıyız. Kurulduğu günden bugüne kadar binlerce organizasyon gerçekleştiren Nergiz Organizasyon Ekibi olarak; kaliteden ödün vermeyen, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile hayal ettiğiniz organizasyonlarınızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz."İlk Önceliğimiz %100 Memnuniyetinizi sağlamak Samsun Nergiz Organizasyon Ailesi olarak en büyük önceliğimizdir. Siz değerli Misafirlerimize, istekleriniz doğrultusunda keyifli, heyecanlı ve unutulmaz bir gece organize ederek %100 memnuniyetinizi Sağlamakatır." Organizasyonunuzu A’dan Z’ye Planlıyor ve Yönetiyoruz. Başrol'de yer aldığınız bu özel gününüz'de, her Ailenin yaşadığı “Neyi,Ne Zaman,Nasıl Yapacağız ? ” sorularınızı aklınız'dan kaldırıyor ve organizasyonunuzu başından sonuna kadar profesyonel bir şekilde planlayıp, yönetmekteyiz.

Vizyonumuz

Sürekli kendini geliştirip, hızla gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurarak küçük ayrıntıları, özel konseptleri, farklı fikirleri verdiği kaliteli hizmetle; Organizasyonlarında başta Samsun olmak üzere Türkiye çapında aranan organizasyonlar arasında lider olmak, özel günlerin en çok tercih edilen ismi haline gelmek için çalışıyoruz. Alanında seçkin organizasyon firmaları arasında yer almayı, müşterilerimizin beklentilerini tüm yönleri ile karşılamayı, mutluluklarına mutluluk eklemeyi ve tüm Nergiz Organizasyon ekibinin işe gönlünü vermesi ile yaptığımız işlerin değerinin artmasını amaçlıyoruz.

Misyonumuz

üşteri memnuniyetini en ileri düzeyde sunmayı kendine ilke edinen ve uzun yıllardır piyasada yaptığı işlerle adından söz ettiren Fidan Organizasyon; düğün, kına, sünnet vb. gibi etkinliklerde, konusunda uzman elemanları ile hizmet vermektedir. Her geçen gün büyüyen ve gelişen ekibimizle organizasyonlarınızda kaliteli, güvenilir ve sizleri mutlu eden, yüzünüzde tebessümler bırakacak bir hizmet sunmaktayız. Güler yüzlü, dinamik kadromuzla kurumsal ve bireysel organizasyonlarınızda yeteneklerimizi en iyi şekilde özel günlerinizde hayata geçirmek ve koşulsuz olarak müşteri memnuniyeti sağlamak, özel günlerinizi daha da özel kılmak ve fark oluşturmak için varız. Siz değerli misafirlerimize; organizasyonlarımızda tecrübelerimizi, iş disiplinimizi ve her geçen gün farkındalık oluşturan fikirlerimiz ile geliştirdiğimiz organizasyon becerimizi sunmaktan onur duymaktayız.